Přihlášení:

úterý, 22. října - sv. Jana Pavla II., papeže

neděle, 27. října - 30. neděle v mezidobí

Bohoslužby v Bludově

- neděle 20.10. v 8:45 Slavnostní mše sv.
                         v 14:30 Svátostné požehnání

- pondělí           v 18:00 mše sv.

- středa             v 18:00 mše sv., po mši adorace

- pátek             v 17:30 mše sv.

- neděle            v 8:45 mše sv.

Bohoslužby v Bohutíně

- středa             v 17:00 mše sv.

- neděle            v   7:30 mše sv.

Dnes je v naší farnosti sbírka na opravu kostela.

Sbírka na misie byla minulou neděli. Kdo chce přispět na misie, může tak udělat do pokladničky mezi lavicemi. Děti z farnosti spolu s maminkami připravily misijní jarmark. Za dobrovolný příspěvek na misie si můžete ještě koupit jejich výrobky na stole mezi lavicemi. Výtěžek je určen pro děti na misiích. Děti tak chtějí pomoct dětem.

Dnes ve 14:30 bude svátostné požehnání.

V pátek bude mše sv. v 17:30, tedy o půl hodiny dříve.

Dnes je sčítání účastníků bohoslužeb.

Slovo otce arcibiskupa:
Drazí bratři a sestry, ještě dnes do třetice a naposled děláme v naší arcidiecézi sčítání účastníků bohoslužeb. Proto znovu prosím o vyplnění sčítacích lístků. Při jednom sčítání mohou poutě, hody či jiné farní akce a okolnosti příliš ovlivnit výsledek. Ne za celou diecézi, proto celostátní sčítání stačí dělat jednou. Ale pokud chceme mít co nejvěrnější obrázek o každé farnosti, tak průměr ze tří nedělí bude mnohem hodnověrnější. Klesající počet věřících a chybějící kněží jsou dva hlavní důvody, proč je nezbytné reformovat strukturu farností a hledat nové způsoby pastorace. Výsledky letošního trojího sčítání nám pomohou uvážlivě a postupně situaci řešit. Vím, že to podstatné řešení není v organizačních změnách, ale i ty jsou nezbytné. Hlavní je proměna srdcí a obnova víry, kterou dává Duch Svatý. Mysleme na sebe nadále v modlitbách a prosme o Boží požehnání pro naši arcidiecézi.
Posílám požehnání Vám všem i Vašim blízkým. Váš arcibiskup Josef.

Aktuální farní informace najdete také na adrese:

Webmaster: Jan Pavlík; email: jan.mat.pavlik@gmail.com